Alternatif Mekanlarda Sürprizler

Alternatif Mekanlarda Alternatif Sürprizler

Sevgilinize etkileyici sürprizler yapmak istiyorsanız, bunun bir çok farklı yolu var elbette. Daha çok bu sürprizleri nerelerde yapabileceğinizi sorguluyorsanız bunun için uygun olduğunu düşündüğümüz alternatif mekanları şu şekilde sıralayabiliriz.

Avm’de – Sergi Salonunda – Vip Odalı Restaurantta Vip Otelde Çiftlikte / Kırda / Bahçede – Teleferikte – Atakule’de – Ankara Kalesi’nde – Evde / İşyerinde – Sinemada – Tiyatroda – Ankaradaki Göllerde/Göletlerde – Düğün Salonunda – Vip Minibüste – Helikopterde – Tuz Gölü’nde – Doğada Manzaralı Ortamlarda, Yolda, Sokakta Yapılacak sürprizler ile bir çok alternatif mekanda ve ortamda sevdiklerinize farklı sürprizler yapabilir, özel günlerde kendilerini çok çok özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Alternatif mekanlardan dilediğinizi seçin; ortam / mekan hazırlığı ile ilgili ve sürpriz senaryolarımız hakkında detaylı bilgi almak bizi arayın…

ÜRÜNLERİMİZ – EKİPMANLARIMIZ – HİZMETLERİMİZ içinden İstediğiniz Ürünü yada Hizmeti Alarak  Sürpriz Paketinizi Oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimizin Tamamını Görmek İçin Tıklayınız.

 

Sürpriz Bunun Neresinde?
122
122 Farklı Sürpriz Senaryomuzdan Birini Seçebilirsiniz.

 

  NE TÜR ORGANİZASYONLAR YAPIYORUZ

Evlilik Teklifi Organizasyonu
Doğum Günü Sürprizi
Yıldönümü Sürprizi
Özel Gün Organizasyonları (Sevgiler Günü, Anneler Günü v.s)
Özür Dileme Organizasyonu
İçimden Geldi Mutlu Olsun Sürprizi

 

BİZE ULAŞIN

0533 438 10 20
0506 516 06 94

 

FOTO / VİDEO GALERİ »

 

PEKİ NEDEN BİZ? »