Ankara Atakule’de Sürpriz Evlilik Teklifi

Ankara Atakule’de Sürpriz Evlilik Teklifi

 

Hepimizin hayatında bir takım yerlerin özel anlamları vardır. Ve biliriz ki o yerleri asıl anlamlı kılan şeyler oralarda ki yaşanmışlıklarımızın, paylaşımlarımızın, hüzünlerimizin ve mutluluklarımızın bütünüdür.

Ve bazı yerler şehirler için de büyük önem taşır. Hatta şehri tanımlamak yada simgesel hale getirmek için o tip yerler kullanılır. İşte Atakule Ankara için simgeleşmiş ve büyük önem arz eden yerlerden biridir.

Ankara için bu denli önemli olan bir simge; Özellikle sevgilinizin (müstakbel eşinizin) hayatında çok farklı bir yeri olsun istiyorsanız; ona uzaktan, yakından her baktığında, gazetede, televizyonda her gördüğünde hatta adını her duyduğunda, o gün orada yaptığınız jest aklına gelsin ve onu nasıl mutlu ettiğinizi hatırlasın, insanın sadece gerçek sevgiyi bulduğunda ağzından dökülebilecek o an ki büyüleyici sözcükleri anımsasın ve hep mutlu, çok mutlu olsun istiyorsanız doğru sürpriz paketini seçmek üzeresiniz.

Atakule’nin tepesinde yapılacak evlilik teklifi seramonisi sonrasında aşağıda (yerde) devam edecek sürprizler eşliğinde; bir çok farklı hediye seçeneğinin opsiyonel olarak organizasyona ilave edilebileceği; heyecanın ve şaşkınlıkların hiç azalmayacağı farklı ve eğlenceli senaryolardan birini seçerek teklifinize “EVET” dedirtmek, Ankara’nın ve Atakule’nin hayatınızda ki yerini başmbaşka bir boyuta taşımak istiyorsanız… Bu paketi seçmelisiniz.

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Ankara Atakule’de Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 2 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

 

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ Gölde Tekne Gezintisi
+ Dev Pankart/Afiş
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ ** Sürpriz Video
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
+ Lazer Yazı ve Işık Gösterisi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
( ** Açıklama:Min. Maliyetle sizin için hazırlanacak özel senaryolu sürpriz videolar)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »

ETIKETLER:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,