Aşkınıza Özel İçerikli Dergiyle Evlilik Teklifi – (SET 301)

Aşkınıza Özel İçerikli Dergiyle Evlilik Teklifi – (SET 301)

Bazıları için en doğru iletişim, yazarak yapılandır. Saatlerce konuşarak anlatamayacaklarını 1-2 cümlede anlatır kimileri… Bazen de küçücük bir ayrıntı üzerine sayfalar dolusu detay döktürür bir diğeri… Yaşadıklarını, gördüklerini, yapmak ve görmek istediklerini, hislerini veya dile getiremediklerini yazmak her insana özgü bir meziyet değildir. Yazmayı seven bir karaktere sahipseniz ve sevdiğiniz insan için kağıda döktüğünüz veya dökebilecekleriniz var ise bu sürpriz paketi kesinlikle size göre.

Şimdiye kadar yazdıklarınız yanında, hazırlayacağımız dergi içeriği için muhtemelen yazmanız gereken ilave birkaç kalem yazınız ve fotoğraf albümünüzden seçeceğimiz dergi detayına uygun birkaç fotoğrafınız yetecek dergimizi hazırlamak için… Bu sayede, büyük ihtimalle hayatınızda bir kez sahip olabileceğiniz, profesyonel editörlerimiz tarafından hazırlanacak marka dergilere taş çıkartır, size özel sevgilinize sürpriz bir dergi ile, onu ve tüm görenleri şaşkına çevirecek, verdiğiniz emeğin karşılığını ömür boyu alacağınız muhteşem bir anıya sahip olacaksınız.

Sizin için yapacağımız eklentilerin yanı sıra; “Aşkınıza özel içerikli dergiyle evlilik teklifi” için; oluşturduğumuz farklı sürpriz senaryolarından birini seçebilirsiniz. Bu sayede; görsel açıdan çok zengin detaylara sahip, birkaç farklı aşama sürprizden oluşan, ipucu tekniğiyle kademe kademe sonuca giden, final sahnesiyle duygusal patlamalar yaşatacak muhteşem bir organizasyon ile evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Siz duygularınızı yazarak paylaşın, biz o yazılanları muhteşem bir organizasyon ile sahibine sunalım…

NOT: Evlilik teklifiniz için paket halinde bir organizasyon istemiyorsanız, ihtiyacınız olan; profesyonel olarak, başka eşi olmayan, sadece size özel hazırlanacak ve basılacak uygun fiyatlı bir dergi/kitap ise… Bize ulaşın…

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Aşkınıza Özel İçerikli Dergiyle Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 4 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ * Havai Fişek Gösterisi
+ * Dilek Balonu Gösterisi
+ Gölde Tekne Gezintisi
+ Dev Pankart/Afiş
+ Barkovizyon (Slayt) Gösterisi
+ ** Sürpriz Video
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
+ Lazer Yazı ve Işık Gösterisi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
( ** Açıklama:Min. Maliyetle sizin için hazırlanacak özel senaryolu sürpriz videolar)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »

GALERİ