Başrolde Siz Vizyonda Filminiz Evlilik Teklifi – (SET 201)

Başrolde Siz Vizyonda Filminiz Evlilik Teklifi – (SET 201)

Kim istemez ki bir filmde rol almayı… Hem de başrol oyuncusu olarak… Düşünsenize bir gün bir yapımcı çıka geliyor, romantik bir aşk filmi çekmek istediğini söylüyor. Hatta sizin anlatacaklarınızı da dinlemek istediğini, çünkü bu aşk filminin sizin aşkınızı anlatacağını söylüyor. Hatta üstüne üstelik bir de size başrol teklif ediyor. Yok artık…!

Gelecekte vizyona girecek böyle bir filmde rol alır mısınız bilinmez, ancak sevgilinize yapmayı planladığınız sürpriz evlilik teklifi için bizimle çalışırsanız, kendi aşk hikayenizin filminde, başrolde oynama şansı yakalabilirsiniz. Ve bu sayede gerçek hayatınızda sevdiğiniz insanla yeni ve mutlu bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Size özel oluşturabileceğimiz senaryo ile yada, Başrolde Siz – Vizyonda Filminiz Evlilik Teklifi için hazırladığımız 3 farklı senaryomuzdan birini seçerek; deneyimli ekibimizle, hemen hemen istenilen her mekan ve alanda yapılacak çekimlerle, dilerseniz sizin başrolde olacağınız yada deneyimli oyuncularımızın rol alacağı kısa film eşliğinde dünyanın en romantik ve en etkili evlilik tekliflerinden birini yapın…

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Başrolde Siz Vizyonda Filminiz Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 4 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ Barkovizyon (Slayt) Gösterisi
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde  olmaması koşuluyla yapılabilir.)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »