Canlı Sahne Performansıyla Evlilik Teklifi – (SET 207)

Canlı Sahne Performansıyla Evlilik Teklifi – (SET 207)

Bu paket, profesyonel yada profesyonele yakın şarkı söyleyenlerin tercih edeceği bir sürpriz türü değildir. Aksine şarkı söylemeyi seven ancak hayatı boyunca bunu profesyonelce yapmamış veya yapmayacak olanların eline geçecek bir fırsat olarak düşünülebilir. Ve sevdiği insana çok çok özel bir sürpriz yapacak olmak da cabası denmelidir.
Eğer az da olsa sesinize güveniyorsanız, sizden hiç beklemeyen bir anda muhteşem bir cesaret ve özgüven sergileyerek dilediğiniz aşk şarkısını Canlı performans sergileyebileceğiniz mekanlarımızdan bir tanesinde davetli ve davetsiz tüm konukların önünde söylemeye var mısınız?
Daha önce sahnede hiç şarkı söylememiş olmanız bu organizasyon için kesinlikle sorun teşkil etmeyecektir. Nedeni ise; asıl istediğimiz, sahnede aşk şarkıları eşliğinde evlilik teklifinizi yaparken heyecanınızı özgüveninizle birleştirerek bunu sevgilinize hissettirebilmenizi sağlamaktır. Farklı bir deneyim ve muhteşem bir final sahnesi ile evliliğe ilk adımı atmak ve sevgilinizi mutluluk gözyaşları içinde görmek istiyorsanız, bu sürpriz paketi kesinlikle size ait.

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Canlı Sahne Performansıyla Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 5 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

SÜRPRİZ SENARYO DETAYLARI: Hangi şarkıyı seçmeliyim? Provalar ne zaman yapılacak? Hangi mekanlar bu organizasyon için uygun? Sürpriz günü sevgilim o mekana nasıl neden gelecek? Sevgilim mekandayken sahneye hangi bahaneyle çıkacağım? Peki ya heyecan yaparsam..? Şarkı bittikten sonra nasıl bir evlilik teklifi yapacağım? Finalde bizi bekleyen bizi bekleyen farklı sürprizler var mı? Böyle bir organizasyonun fiyatı nedir?
Tüm sorularınız ve detaylar için bize ulaşın.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Dansçılar (Modern Dans Ekibi, Folklor Ekibi v.s)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ * Havai Fişek Gösterisi
+ * Dilek Balonu Gösterisi
+ Gölde Tekne Gezintisi
+ Dev Pankart / Afiş
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ Barkovizyon (Slayt) Gösterisi
+ ** Sürpriz Video
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
+ Lazer Yazı ve Işık Gösterisi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
( ** Açıklama:Min. Maliyetle sizin için hazırlanacak özel senaryolu sürpriz videolar)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »