Dans Gösterisi İle Evlilik Teklifi – (SET 208)

Dans Gösterisi İle Evlilik Teklifi – (SET 208)

Bu sürpriz paketi; mesleği dans etmek olan yada profesyonele yakın dans eden erkeklerin evlilik teklif etmesi için uygun bir sürpriz organizasyonudur elbette, ancak iyi dans edenler ve bu konuda kendine güvenenler için oluşturulmamıştır. Aksine dans etmeyi bilmediğini iddia eden ya da dans etmenin kendine yakışmadığını düşünen, yada böyle bir organizasyonun evlilik teklifi için uygun olmadığını düşünen erkekler için ideal bir organizasyon niteliğindedir. Sen! “dans etmek bana hiç yakışmıyor, yapamıyorum :(” diye düşünen müstakbel damat adayı… Tabuları yıkmak senden beklenmeyeni en beklenmedik anda yapmak ve sevgilinin gönlünü sonsuza dek kazanmak için ne bekliyorsun…!

Farklı dans türlerinde (Break, hiphop, tango, salsa, bachata vb. latin dansları, disco, rock, yöresel halk oyunları… v.s) profesyonel eğitmenlerimizden alacağınız kısa eğitimlerle ve dans ekibi ile yapacağınız provalarla kısa sürede profesyonel olmasa da sizi izleyenleri ve elbette sevgilinizi şaşırtacak ve etkileyecek ölçüde dans edebiliyor olacaksınız. Evlilik teklifi günü oluşturacağımız sürpriz kurgusu içerisinde, seçeceğiniz alternatif mekanlarımızdan birinde, (halka açık alan, avm, club, pub, yada sadece ona izletebileceğiniz bir sahne v.s) birkaç farklı sürprizin ardından final sahnesinde spontan gelişecek muhteşem bir dans gösterisi sonunda hayatınızın kadınına asla unutamayacağı, dillere destan bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

NOT: Kendiniz dans etmeme konusunda ısrarcı iseniz ancak evlilik teklifiniz içeriğinde heyecanı bol bir dans gösterisi olsun istiyorsanız, Profesyonel dans gruplarımız ile destekleyeceğimiz şahane sürpriz senaryolarımızdan birini de seçebilirsiniz.

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Dans Gösterisi İle Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 4 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Dansçılar (Modern Dans Ekibi, Folklor Ekibi v.s)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ * Havai Fişek Gösterisi
+ * Dilek Balonu Gösterisi
+ Dev Pankart/Afiş
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ ** Sürpriz Video
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
+ Lazer Yazı ve Işık Gösterisi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
( ** Açıklama:Min. Maliyetle sizin için hazırlanacak özel senaryolu sürpriz videolar)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »