Helikopterde Sürpriz Evlilik Teklifi

Helikopterde Evlilik Teklifi

“Kız ve Erkek helikopter pistine doğru yaklaşırlar, helikopter iner, çift helikoptere doğru yaklaşır, bir görevli kapıyı açar, helikoptere binerler ve havalanırlar. Havada atacakları tur tamamlanmadan önce erkek kızın gözlerinin içine doğru bakarak yüzüğü cebinden çıkarır ve… SÜRPRİZZZ…” oldu mu?

Helikopterde evlilik teklifi denince, eğer aklınıza gelen sürpriz evlilik teklifi senaryosu bu ise söylemek isteriz ki yaratıcılığınızı ve sürpriz anlayışınızı kesinlikle gözden geçirmelisiniz. Siz güzel ve farkı bir ortam olsun ve hayatı boyunca unutamayacağı bir organizasyon ile evlilik teklifi planı yapın, hatta bunun için helikopter kiralayarak hatırı sayılır bir meblağ ödemeyi de göze alın ancak gelin görün ki sürpriz içeriği tam manasıyla bir fiyasko olsun…

“Peki ne yapmak lazım?”

Yetersiz bir sunumla;  alınan pahalı bir hediye yada yapılması planlanan külfetli bir organizasyon, emin olun kimseyi (ki buna sevgiliniz de dahil…) etkileyemezsiniz.  Hatta aksine para vermiş ama sıradanlıktan yada etkileyicilikten yana sınıfta kalmış olursunuz. Ki buna “parasıyla rezil olmak.”  da denir. O yüzden pahada hafif de olsa doğru kanaldan girişle yapılan takdimler bu gibi durumlara örnek gösterilir.

Madem sevgilinize bu kadar değer veriyorsunuz, onu etkilemek için bir çok zahmete katlandığınızı ve bundan sonra da o zahmetlere katlanabileceğinizi göstermek istiyorsunuz. Öyleyse sürprizi gerçekten onu şaşırtarak yapmanız gerekecek.

İşte bunun için, diğer tüm paketlerimizde olduğu gibi bu paket içeriğinde de onun neye uğradığına şaşırdığı andan hayretler içerisinde sevinçle boynunuza sarıldığı ana kadar planlanan birkaç farklı sürpriz evlilik teklifi senaryosu geliştirdik.

Helikopter kiralamak işin en kolay kısmı aslında… Asıl planladıklarımız;  hem o anı unutulmaz kılacak bir senaryo sunmak hem de verdiğiniz paranın hakkını son kuruşuna kadar almanızı sağlamak… Bunun için de; organizasyona biraz heyecan, biraz gerilim, biraz aksiyon ve biraz da eğlence katmamız gerekecek.

Çok çok hareketli ve sürükleyici sürpriz senaryosu ile unutulmayacak ve imrenilecek bir evlilik teklifi hikayeniz olsun istiyorsanız, helikopterde sürpriz evlilik teklifini değerlendirmelisiniz.

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında Helikopterde Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 3 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ * Dilek Balonu Gösterisi
+ Dev Pankart/Afiş
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ ** Sürpriz Video
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
+ Lazer Yazı ve Işık Gösterisi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
( ** Açıklama:Min. Maliyetle sizin için hazırlanacak özel senaryolu sürpriz videolar)

Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »

ETIKETLER:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,