NEDEN BİZ ?


2010 yılından  itibaren;

Sevdiklerinize sürprizler yapmak için, sizlerin bireysel olarak sağlayabileceğiniz küçük imkanların ve aklınıza gelecebilecek basit fikirlerin çok ama çok ötesinde (ürün, mekan, ekipman, eleman v.s)  BAMBAŞKA; şaşırtan, eğlendiren, mutluluktan havalara uçuran, duygusal anlar yaşatan, ağlatan, heyecanlandıran, adrenalin yükselten v.s organizasyonlar planlayarak %100 SÜRPRİZ olması için PROFESYONEL çalışmalar yapıyoruz.

 

Çünkü; işimiz ve uzmanlık alanımız sürpriz organizasyonları…

Bu nedenle fikirlerinizi ve beklentilerinizi dinleyerek en doğru zamanda doğru planlamayı yaparak, sürpriz yapılana; en beklemediği anda şaşkınlık yaşayacağı, heyecan dolu, keyifle tadını çıkaracağı, sevildiğini, değer verildiğini hissedeceği ve mutlu olacağı çok özel anlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

            Size de sevdiklerinizin mutluluğunu paylaşmak ve anın keyfini çıkarmak kalıyor…

♥♥♥♥♥

Bunları sağlamak için;

♥ Her insanın beklentileri, zevkleri, tercihleri ve eğlence anlayışı birbirinden çok ama çok farklıdır. Bireylerin tercihleri birbirine çok benziyormuş gibi görünse de aslında detaya bakıldığından hiçte öyle olmadığı anlaşılır.

♥ Davettürk Organizasyon olarak biz, işimizle ilgili tüm konularda, ayrıntıların büyük önem arz ettiğini düşündüğümüz için planlama aşamasından itibaren, her detaya siz müşterilerimizin beklentilerini ve tercihlerini dikkate alarak, sadece size özel çalışmalar yapıyoruz.

♥ Bu nedenle sürpriz organizasyonları için mekana ve konuya göre oluşturduğumuz 100’ün üzerindeki Senaryomuzun yanı sıra sizden edineceğimiz bilgiler ışığında bireysel yada gruplar için ÖZEL SÜRPRİZ SENARYOLARI oluşturuyoruz.

♥ Amacımız sürpriz yapılana/yapılanlara o anın farklılığını hissetmesi ve tadını çıkarması için organizasyonun bütünüyle beklenmedik anlarda gelişen şaşırtıcı ve keyifli sürpriz içeriklere sahip olmasını sağlıyoruz.

♥ Amacı ne olursa olsun tam anlamıyla bir sürpriz yapmak için,  dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlileri zamanlama ve koordinasyondur. Davettürk Organizasyon Sürpriz Ekibi olarak işimizin ve uzmanlık alanımızın sadece sürpriz organizasyonları olması sebebiyle, ilk aşamada organizasyonu en ince ayrıntısına kadar planlayarak, gerektiğinde ön keşif, prova v.s. yaparak bütün bir organizasyonun sorunsuz, aksaksız, hatasız tamamlanmasını sağlıyoruz.

♥ Dilerseniz, sürpriz anına tanıklık edemeyenlerle paylaşmanız ve gelecekte güzel bir anı olarak kalması hatırlanması için tecrübeli çekim ekibimizle tüm organizasyonun (senaryosu her ne olursa olsun) başından sonuna kadar video ve fotoğraf çekimlerini (gereken kısımlarda gizli) yapıyoruz.

♥ Her organizasyonu inanılmaz bir keyifle hazırladığımız işimizle ilgili naçizane fikirlerimizi sevdiklerine ufak da olsa sürprizler yapmak isteyen herkesle paylaşıyoruz. Bize Ulaşın…

syi-dt-neden-biz-content-image-33