Sinemada Evlilik Teklifi

Sinemada Evlilik Teklifi

Sinema salonunu sizin için kapatıyoruz! İster; bir çok farklı mekan ve konu üzerinde hazırladığımız senaryolarımıza size ait replikler ve sahneler ilave ederek çekeceğimiz beraberliğinizi ve aşkınızı anlatan kısa filmi (Bizzat sizin emek yoğun çalışmanızla hazırlanacak bir organizasyon olması sebebiyle, müstakbel eşiniz tarafından değerli olacağı için kesinlikle tavsiye edilir.) vizyon filmi olarak gösterime koyalım isterseniz; video ve fotoğraflarınız ile seçeceğiniz şarkılar üzerine profesyonel seslendirme yapılarak hazırlayacağımız muhteşem bir barkovizyon slayt gösterisi eşliğinde evlilik teklif edebilirsiniz. Seçiminizi yapın, size sadece sihirli soruyu sormak ve elbette bu unutulmaz ana şahitlik etmeleri için sinemaya davet edeceklerinizi belirlemek kalsın!
Birçok farklı kurguya sahip senaryolarımız beraberinde, sizinle yapacağımız görüşmeler sonucunda size özel olarak hazırlayacağımız kısa film tadında video ve slayt gösterisi ile muhteşem bir sürprizlerle evlilik teklifinizi sinema salonumuzda yapabilirsiniz.
Not: Evlilik teklifi organizasyonunun gerçekleştirileceği sinema salonunu size özel olarak kapatacağımız için dilediğiniz kadar arkadaş, dost, akraba, tanıdık v.s davet ederek bu muhteşem organizasyonu izlemelerini ve mutluluğunuza tanıklık etmelerini sağlayabilirsiniz.

Size özel oluşturabileceklerimiz dışında VİP Odalı Restorantda Sürpriz Evlilik Teklifi paketi için 5 farklı senaryo seçeneğimiz bulunmaktadır.

♥♥♥

BU PAKET İÇİN KULLANILABİLİR SÜRPRİZ ALTERNATİFLERİMİZ↓

+ HD Video Çekimi ve/veya Profesyonel Fotoğraf Ekibi
+ Profesyonel Masa/Ortam Süslemeleri
+ Ziyafet /Kokteyl Menüleri
+ Canlı Müzik (Keman / Gitar / Yan Flüt / İkili, Üçlü Müzik Grubu)
+ Vip Minibus/Limuzin/Klasik Otomobil
+ * Dilek Balonu Gösterisi
+ Dev Pankart / Afiş
+ Size Özel Dergi Tasarımı
+ Barkovizyon (Slayt) Gösterisi
+ Günün Anısına 12 Farklı Hediye Alternatifi
( * Açıklama: Hava şartlarının iyi olması ve şehir merkezinde olmaması koşuluyla yapılabilir.)
Peki Neden Biz? »

Senaryo Detaylarımız ve Sürpriz Alternatiflerimiz için Bize Ulaşın »